Forum Polonii
=> Nie jesteś jeszcze zarejestrowany?



Forum Polonii - Polonia vs Sparta

Znajdujesz się tutaj:
Forum Polonii => Co sądzicie o meczach => Polonia vs Sparta

<-Powrót

 1 

Dalej->


crycha6
(1 post dotychczas)
30.05.2008 15:20 (UTC)[zacytuj]
Co sądzicie o meczu Polonii z Spartą.
Moim zdaniem nasza drużyna pokazala na co ją stać i zagrali bardzo ofensywny futbol .

PS: Co myślicie??

Odpowiedz:

Twój nick:

 Kolor tekstu:

 Wielkość tekstu:
Zamknij tagi



Tematy łącznie: 1
Posty łącznie: 1
Użytkownicy łącznie: 2
Obecnie online jest (zarejestrowanych użytkowników): Nikt crying smiley
O stronie
 
Strona jeszcze w budowie
Chat
 
Różne
 


MusicPlaylist

border="0" alt="GG: 9125027">
Kalendarzyk
 
Bramka GG
 
 
Ta strona internetowa została utworzona bezpłatnie pod adresem Stronygratis.pl. Czy chcesz też mieć własną stronę internetową?
Darmowa rejestracja