|
|
 |
=> Nie jesteś jeszcze zarejestrowany?
Forum Polonii - Polonia vs Sparta
crycha6 (1 post dotychczas) | | Co sądzicie o meczu Polonii z Spartą.
Moim zdaniem nasza drużyna pokazala na co ją stać i zagrali bardzo ofensywny futbol .
PS: Co myślicie?? |
Odpowiedz:
Tematy łącznie: 1 Posty łącznie: 1 Użytkownicy łącznie: 2 Obecnie online jest (zarejestrowanych użytkowników): Nikt  |
|
 |
|
|
|
|